Selecteer livestream

  • Zweden
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Finland
  • Engeland
  • Frankrijk
  • Ireland
  • Denmark
  • Singapore
  • Mauritius
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • Duitsland (RSV)
  • Zweden
  • Duitsland
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Finland
  • Engeland
  • Frankrijk
  • Ireland
  • Denmark
  • Singapore
  • Mauritius
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • Duitsland (RSV)
  • USA

Beelden

Beelden

Hoogtepunten 2018


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
Vrijdag 5 januari Queen’s Plate Kenilworth
Zaterdag 13 januari Prix Maurice de Gheest Vincennes
Zondag 14 januari Grand Prix de Belgique Vincennes
Vrijdag 19 januari Willem H Geersen-prijs Wolvega
Zondag 21 januari Prix de Cornulier Vincennes
Zaterdag 27 januari Prix du Luxembourg Vincennes
Zaterdag 27 januari  Pegasus World Cup Gulstream Park
Zaterdag 27 januari The Sun Met Kenilworth
Zondag 28 januari Grand Prix d'Amérique  Vincennes


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
Zaterdag 3 februari Prix Paul Viel Vincennes
Zondag 4 februari Prix de l'Ile-de-France Vincennes
Vrijdag 9 februari Gouden Paard Wolvega
Zondag 11 februari Grand Prix de France Vincennes
Zondag 11 februari Prix des Centaures Vincennes
Zaterdag 17 februari Ascot Chase Ascot
Zondag 18 februari Critérium des Jeunes Vincennes
Zondag 25 februari Grand Prix de Paris Vincennes


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
Zaterdag 3 maart Prix de Plateau de Gravelle Vincennes
Zaterdag 3 maart Prix de Sélection Vincennes
Woensdag 7 maart 1e etappe GNT La Capelle
Zondag 11 maart Grand Critérium de Vitesse Cagnes-sur-Mer
Dinsdag 13 maart Cheltenham Festival - dag 1 Cheltenham
Woensdag 14 maart Cheltenham Festival - dag 2 Cheltenham
Donderdag 15 maart Cheltenham Festival - dag 3 Cheltenham
Vrijdag 16 maart Cheltenham Festival Cheltenham
Woensdag 28 maart 2e etappe GNT Marseille-Borély
Vrijdag 30 maart Prins Carl Philips Jubileumspokal Färjestad
Vrijdag 30 maart Fritz Brandt-Rennen Berlijn-Mariendorf
Zaterdag 31 maart Dubai World Cup Meydan


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
Zaterdag 7 april Prix Paul Leguerney Vincennes
Zaterdag 7 april Prix Phaeton Vincennes
Woensdag 11 april 3e etappe GNT Lyon la Soie
Zaterdag 14 april Grand National Aintree
Zaterdag 14 april Prix Henri Levesque Vincennes
Vrijdag 20 april Prix Gaston de Wazieres Vincennes
Vrijdag 20 april Prix Gaston Brunet Vincennes
Zaterdag 21 april Prix d'Atlantique Enghien
Zaterdag 21 april Scottish Grand National Ayr
Dinsdag 24 april Prix Masina Vincennes
Dinsdag 24 april Prix Paul Karle Vincennes
Woensdag 25 april 4e etappe GNT Agen-la Garenne
Zaterdag 28 april Peerdepieten Wolvega
Zaterdag 28 april Olympiatravet Åby
Zaterdag 28 april Criterium de Vitesse Argentan


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
Dinsdag 1 mei Bild Pokal Gelsenkirchen
Vrijdag 4 mei Kentucky Derby Churchill Downs
Vrijdag 4 mei Prix Kerjacques Vincennes
Zaterdag 5 mei Kentucky Derby Churchill Downs
Zaterdag 5 mei Critérium des 4 Ans Vincennes
Zaterdag 5 mei 2,000 Guineas Newmarket
Zaterdag 5 mei Finlandia Ajo Vermo
Zaterdag 12 mei Konung Gustav V:s Pokal Åby
Zaterdag 12 mei Drottning Silvias Pokal Åby
Zaterdag 12 mei Criterium der 3-jarigen Wolvega
Zondag 13 mei Copenhagen Cup Charlottenlund
Woensdag 16 mei Prix des Ducs de Normandie Cean
Woensdag 16 mei Dante Festival - dag 1 York
Donderdag 17 mei Dante Festival - dag 2 York
Vrijdag 18 mei Dante Festival - dag 3 York
Zaterdag 19 mei Criterium der 4-jarigen Wolvega
Zaterdag 19 mei H.K.H Prins Daniels lopp Gävle
Dinsdag 22 mei Prix Kalmia Vincennes
Woensdag 23 mei 5e etappe GNT Le Croisé-Laroche
Vrijdag 25 mei Prix Ozo Vincennes
Zaterdag 26 mei Sweden Cup Solvalla
Zaterdag 26 mei Harper Hanovers lopp Solvalla
Zondag 27 mei Elitloppet Solvalla


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
Vrijdag 1 juni Prix Chambon P Vincennes
Zaterdag 2 juni Investec Derby Epsom
Woensdag 6 juni 6e etappe GNT Laval
Zaterdag 9 juni Jämtlands Stora Pris Östersund
Zondag 10 juni Gouden Zweep Duindigt
Zondag 10 juni Oslo Grand Prix Bjerke
Zaterdag 16 juni Norrbottens Stora Pris Boden
Zondag 17 juni Prix de Diane Chantilly
Dinsdag 19 juni Royal Ascot - dag 1 Ascot
Woensdag 20 juni 7e etappe GNT Reims
Woensdag 20 juni Royal Ascot - dag 2 Ascot
Donderdag 21 juni Royal Ascot - dag 3 Ascot
Vrijdag 22 juni Royal Ascot - dag 4 Ascot
Zaterdag 23 juni Royal Ascot - dag 5 Ascot
Zondag 24 juni Prix René Ballière Vincennes
Zondag 24 juni Prix Albert Viel Vincennes
Zondag 24 juni Prix du President de la Republique Vincennes
Zondag 24 juni Grote Prijs der Lage Landen Duindigt
Woensdag 27 juni Grasbaan Emmeloord Emmeloord
Zaterdag 30 juni E3 finale -2140m Färjestad
Zaterdag 30 juni Prix de Washington Enghien
Dinsdag 31 juni Goodwood Festival - dag 1 Goodwood


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
Zondag 1 juli Sweepstakes Groningen
Donderdag 5 juli Sprintermästaren Halmstad
Vrijdag 6 juli Grasbaan Joure Joure
Zaterdag 7 juli StoSprintern Halmstad
Zaterdag 7 juli Durban July Greyville
Zondag 8 juli Sprintkampioenschap der 4-jarigen Duindigt
Zondag 8 juli Ulf Thoresen Grand International Jarlsberg
Zaterdag 14 juli Årjangs Stora Sprinterlopp Årjang
Woensdag 18 juli Grasbaan Emmeloord Emmeloord
Zondag 22 juli StoChampionatet Axevalla
Zaterdag 28 juli King George VI & Queen Elizabeth Stakes Ascot
Dinsdag 31 juli Hugo Åbergs Memorial Jägersro


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
Woensdag 1 augustus Goodwood Festival - dag 2 Goodwood
Donderdag 2 augustus Goodwood Festival - dag 3 Goodwood
Vrijdag 3 augustus Goodwood Festival - dag 4 Goodwood
Zaterdag 4 augustus Goodwood Festival - dag 5 Goodwood
Zaterdag 4 augustus Hambletonian The Meadowlands
Zaterdag 4 augustus Grand Prix Wallonië Mons
Zaterdag 4 augustus Duitse Merrie Derby Berlijn-Mariendorf
Zondag 5 augustus Duitse Derby Berlijn-Mariendorf
Woensdag 8 augustus Derby I selecties Duindigt
Woensdag 8 augustus 8e etappe GNT Saint-Malo
Zaterdag 11 augustus Åby Stora Pris Åby
Zaterdag 11 augustus Shergar Cup Ascot
Zaterdag 11 augustus Arlington Million Arlington Park
Dinsdag 14 augustus Jubileumspokalen Solvalla
Dinsdag 14 augustus EK voor Merries Solvalla
Zaterdag 18 augustus E3 Finale - 1640m Gävle
Maandag 20 augustus Prix Jockey Vincennes
Maandag 20 augustus Prix Guy Deloison Vincennes
Maandag 20 augustus Prix Pierre Plazen Vincennes
Woensdag 22 augustus Grasbaan Emmeloord Emmeloord
Vrijdag 24 augustus Kampioenschap Ned. Paarden Wolvega
Zaterdag 25 augustus Sundsvall Open Trot Bergsaker
Zaterdag 25 augustus Grand Prix du Departement Cagnes-sur-Mer
Zondag 26 augustus Derby I Duindigt
Dinsdag 28 augustus Grand Prix Stad Waregem Waregem
Woensdag 29 augustus Prix Guy le Gonidec Vincennes
Donderdag 30 augustus Prix Jules Thibault Vincennes


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
Zaterdag 1 september Critérium des 5 Ans Vincennes
Zaterdag 1 september Prix Uranie Vincennes
Zaterdag 1 september Prix Victor Regis Vincennes
Zondag 2 september Grand Prix Victoria Park Wolvega
Zondag 2 september Svenskt Travderby Jägersro
Zondag 2 september Derbystoet Jägersro
Woensdag 5 september 9e etappe GNT Pornichet
Zaterdag 8 september Sprint Cup Haydock
Zaterdag 8 september Prix d'Été Vincennes
Zondag 9 september 4,5 km van Alkmaar Alkmaar
Woensdag 12 september St Leger Festival - dag 1 Doncaster
Donderdag 13 september St Leger Festival - dag 2 Doncaster
Vrijdag 14 september St Leger Festival - dag 3 Doncaster
Zaterdag 15 september St Leger Festival - dag 4 Doncaster
Zaterdag 15 september Prix de Normandie Vincennes
Zaterdag 15 september Prix de l'Etoile Vincennes
Zondag 16 september Trotting Masters Finale Östersund
Zondag 16 september Prix du President Avenches
Zaterdag 22 september Finale Derby der 4-jarigen Wolvega
Zaterdag 22 september Grote Unitrot-Prijs Wolvega
Zaterdag 22 september Breeders Crown E/F/G Wolvega
Zaterdag 22 september Ayr Gold Cup Ayr
Woensdag 26 september 10e etappe GNT Vire
Zondag 30 september Grand Prix de Baleares Son Pardo
Zondag 30 september Svenskt Trav-Kriterium Solvalla
Zondag 30 september Svenskt Trav-Oaks Solvalla
Zondag 30 september Prix des Elites Vincennes


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
Dinsdag 1 oktober Grasbaan Joure Joure
Zondag 7 oktober Prix de l'Arc de Triomphe Longchamp
Woensdag 10 oktober Breeders Crown I Wolvega
Vrijdag 12 oktober Grand Prix de l'UET Vincennes
Vrijdag 12 oktober EK der 3-jarigen Vincennes
Vrijdag 12 oktober EK der 5-jarigen Vincennes
Zaterdag 13 oktober Yonker International Trot Yonkers
Zaterdag 13 oktober Svenskt Mästerskap Åby
Zondag 14 oktober Grosser Preis von Deutschland Hamburg
Zondag 14 oktober Grand Prix du Sud Ouest Bordeaux
Dinsdag 16 oktober Grand Prix de Gelsenkirchen Gelsenkirchen
Woensdag 17 oktober 11e etappe GNT Strasbourg
Zaterdag 20 oktober British Champions Day Ascot
Zondag 21 oktober Svampen Örebro
Woensdag 24 oktober Breeders Crown Berlijn-Mariendorf
Donderdag 25 oktober Breeders Crown Berlijn-Mariendorf
Vrijdag 26 oktober Finale Tour Européen Mons
Zaterdag 27 oktober C.L. Müllers Memorial Jägersro
Zaterdag 27 oktober Racing Post Trophy Doncaster
Zondag 28 oktober Kampioenschap van Nederland Duindigt


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
Vrijdag 2 November Breeders Cup Churchill Downs
Zaterdag 3 November Breeders Cup Churchill Downs
Dinsdag 6 November Prix Reine du Corta Vincennes
Dinsdag 6 November Prix Abel Bassigny Vincennes
Woensdag 7 November 12e etappe GNT Nantes
Donderdag 8 November Prix Marcel Laurent Vincennes
Zondag 11 November Prijs der Giganten Wolvega
Zondag 11 November Jonker-/ Jofferprijs Wolvega
Zondag 11 November Breeders Crown (S) Eskilstuna
Vrijdag 16 November The Open Cheltenham
Zaterdag 17 November The Open Cheltenham
Zondag 18 November The Open Cheltenham
Zondag 18 November Prix Jacques de Vauloge Vincennes
Zondag 18 November Prix Annick Dreux Vincennes
Zondag 18 November Grand Prix de Bretagne Vincennes
Woensdag 21 November 13e etappe GNT Mauquenchy
Vrijdag 23 November Derby der 2-jarigen Wolvega
Zaterdag 24 November Lancashire Chase Haydock


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
Zaterdag 1 December Svenskt Uppfödningslöpning Jägersro
Zaterdag 1 December The Ladbrokes Trophy Newbury
Zondag 2 December Finale Grand National du Trot Vincennes
Woensdag 5 December Breeders Crown J Wolvega
Zaterdag 8 December Tingle Creek Chase Sandown Park
Zaterdag 8 December Prix Ariste Hemard Vincennes
Zondag 9 December Prix Octave Douesnel Vincennes
Zondag 9 December Critérium des 3 Ans Vincennes
Zondag 9 December Grand Prix du Bourbonnais Vincennes
Vrijdag 21 December Prix Emmanuel Margouty Vincennes
Zaterdag 22 December Prix Une de Mai Vincennes
Zondag 23 December Critérium Continental Vincennes
Zondag 23 December Prix Tenor de Baune Vincennes
Zondag 23 December Start V75 Winter Burst Halmstad
Woensdag 26 December King George VI Chase Kempton
Donderdag 27 December Welsh Grand National Chepstow
Zondag 30 December Grand Prix de Bourgogne Vincennes
Dinsdag 31 December V75 Winter Burst Grand Final Axevalla
Om u een zo goed mogelijke ervaring op runnerz.nl te geven maken we gebruik van cookies.