Selecteer livestream

  • Zweden
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium
  • Zweden
  • Duitsland
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • USA
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium

Beelden

Beelden

Hoogtepunten 2019


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zaterdag 5 januari Queen's Plate Kenilworth
vrijdag 11 januari Midwintercriterium Wolvega
zaterdag 12 januari Prix Maurice de Gheest Vincennes
zondag 13 januari Grand Prix de Belgique Vincennes
zondag 20 januari Prix de Cornulier Vincennes
vrijdag 25 januari Willem H Geersen-prijs Wolvega
zaterdag 26 januari Prix du Luxembourg Vincennes
zaterdag 26 januari Pegasus World Cup Gulstream Park
zaterdag 26 januari The Sun Met Kenilworth
zondag 27 januari Grand Prix d'Amérique Vincennes


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zaterdag 2 februari Prix Paul Viel Vincennes
zondag 3 februari Prix de l'Ile-de-France Vincennes
vrijdag 8 februari Gouden Paard Wolvega
zondag 10 februari Grand Prix de France Vincennes
zondag 10 februari Prix des Centaures Vincennes
zaterdag 16 februari Ascot Chase Ascot
zondag 17 februari Prix Comte Pierre de Montesson Vincennes
zondag 24 februari Grand Prix de Paris Vincennes


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zaterdag 2 maart Prix de Plateau de Gravelle Vincennes
zaterdag 2 maart Prix de Sélection Vincennes
woensdag 6 maart 1e etappe GNT Amiens
zondag 10 maart Grand Critérium de Vitesse Cagnes-sur-Mer
dinsdag 12 maart Cheltenham Festival Cheltenham
woensdag 13 maart Cheltenham Festival Cheltenham
donderdag 14 maart Cheltenham Festival Cheltenham
vrijdag 15 maart Cheltenham Festival Cheltenham
woensdag 27 maart 2e etappe GNT Marseille-Borely
zaterdag 30 maart Dubai World Cup Meydan


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zaterdag 6 april Grand National Aintree
zaterdag 6 april Prix Paul Leguerney Vincennes
zaterdag 6 april Prix Phaeton Vincennes
woensdag 10 april 3e etappe GNT Lyon la Soie
zaterdag 13 april Scottish Grand National Ayr
zaterdag 13 april Prix Henri Levesque Vincennes
vrijdag 19 april Prins Carl Philips Jubileumspokal Farjestad
vrijdag 19 april Fritz Brandt-Rennen Berlijn-Mariendorf
zaterdag 20 april Prix de l'Atlantique Enghien
zaterdag 20 april Prix Gaston de Wazieres Vincennes
zaterdag 20 april Prix Gaston Brunet Vincennes
dinsdag 23 april Prix Masina Vincennes
dinsdag 23 april Prix Paul Karle Vincennes
woensdag 24 april 4e etappe GNT Beaumont-de-Lomagne
zaterdag 27 april Olympiatravet Åby
zaterdag 27 april Criterium de Vitesse Argentan


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
woensdag 1 mei Bild Pokal Gelsenkirchen
vrijdag 3 mei Kentucky Derby Churchill Downs
zaterdag 4 mei Peerdepieten Wolvega
zaterdag 4 mei Kentucky Derby Churchill Downs
zaterdag 4 mei 2,000 Guineas Newmarket
zaterdag 4 mei Finlandia Ajo Vermo
zondag 5 mei Critérium des 4 Ans Vincennes
zondag 5 mei Prix Kerjacques Vincennes
zaterdag 11 mei Konung Gustav V:s Pokal Åby
zaterdag 11 mei Drottning Silvias Pokal Åby
zondag 12 mei Copenhagen Cup Charlottenlund
woensdag 15 mei Prix des Ducs de Normandie Caen
woensdag 15 mei Dante Festival York
woensdag 15 mei Saint Léger des Trotteurs Caen
donderdag 16 mei Dante Festival York
vrijdag 17 mei Criterium der 3-jarigen Wolvega
vrijdag 17 mei Dante Festival York
zaterdag 18 mei H.K.H Prins Daniels lopp Gävle
dinsdag 21 mei Prix Kalmia Vincennes
woensdag 22 mei 5e etappe GNT La Capelle
vrijdag 24 mei Grasbaan Hilversum Hilversum
vrijdag 24 mei Prix Ozo Vincennes
zaterdag 25 mei Sweden Cup Solvalla
zaterdag 25 mei Harper Hanovers lopp Solvalla
zondag 26 mei Elitloppet Solvalla


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zaterdag 1 juni Investec Derby Epsom Downs
zondag 2 juni Gouden Zweep Duindigt
woensdag 5 juni 6e etappe GNT Laval
vrijdag 7 juni Grasbaan Aduard Aduard
zaterdag 8 juni Jämtlands Stora Pris Östersund
zaterdag 8 juni Prix Chambon P Vincennes
zondag 9 juni Oslo Grand Prix Bjerke
vrijdag 14 juni Criterium der Vierjarigen Wolvega
zaterdag 15 juni Norrbottens Stora Pris Boden
zondag 16 juni Prix de Diane Chantilly
dinsdag 18 juni Royal Ascot Ascot
woensdag 19 juni 7e etappe GNT Reims
woensdag 19 juni Royal Ascot Ascot
donderdag 20 juni Royal Ascot Ascot
vrijdag 21 juni Royal Ascot Ascot
zaterdag 22 juni Royal Ascot Ascot
zondag 23 juni Prix René Ballière Vincennes
zondag 23 juni Prix Albert Viel Vincennes
zondag 23 juni Prix du President de la Republique Vincennes
woensdag 26 juni Grasbaan Emmeloord Emmeloord
zaterdag 29 juni E3 finale -2140m Färjestad
zondag 30 juni Grote Prijs der Lage Landen Duindigt


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
donderdag 4 juli Sprintermästaren Halmstad
vrijdag 5 juli Grasbaan Joure Joure
zaterdag 6 juli Durban July Greyville
zondag 7 juli Sweepstakes Groningen
zondag 7 juli Ulf Thoresen Grand International Jarlsberg
vrijdag 12 juli Sprintkampioenschap der 4-jarigen Duindigt
zaterdag 13 juli Årjangs Stora Sprinterlopp Årjang
woensdag 17 juli Grasbaan Emmeloord Emmeloord
vrijdag 19 juli serie Breeders Course 3-jarigen Wolvega
zondag 21 juli StoChampionatet Axevalla
zaterdag 27 juli King George VI Stakes Ascot
zaterdag 27 juli Queen Elizabeth Stakes Ascot
zaterdag 27 juli Prix de Washington Enghien
dinsdag 30 juli Hugo Åbergs Memorial Jägersro
dinsdag 30 juli Goodwood Festival Goodwood
woensdag 31 juli Goodwood Festival Goodwood


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
donderdag 1 augustus Goodwood Festival Goodwood
vrijdag 2 augustus Goodwood Festival Goodwood
zaterdag 3 augustus Goodwood Festival Goodwood
zaterdag 3 augustus Duitse Merrie Derby Berlijn-Mariendorf
zaterdag 3 augustus Hambletonian The Meadowlands
zondag 4 augustus Duitse Derby Berlijn-Mariendorf
zondag 4 augustus Grand Prix Wallonië Mons
woensdag 7 augustus 8e etappe GNT Saint-Malo
zaterdag 10 augustus Åby Stora Pris Åby
zaterdag 10 augustus Shergar Cup Ascot
zaterdag 10 augustus Arlington Million Arlington Park
woensdag 14 augustus Jubileumspokalen Solvalla
woensdag 14 augustus Grasbaan Eenrum Eenrum
woensdag 14 augustus EK voor Merries Solvalla
donderdag 15 augustus Derby J selecties Duindigt
zaterdag 17 augustus E3 Finale - 1640m Orebro
zaterdag 17 augustus Prix Jockey Vincennes
zaterdag 17 augustus Prix Guy Deloison Vincennes
zaterdag 17 augustus Prix Pierre Plazen Vincennes
woensdag 21 augustus Ebor Festival York
woensdag 21 augustus Grasbaan Emmeloord Emmeloord
donderdag 22 augustus Ebor Festival York
vrijdag 23 augustus Kampioenschap Nederlandse Paarden Wolvega
vrijdag 23 augustus Ebor Festival York
zaterdag 24 augustus Sundsvall Open Trot Bergsaker
zaterdag 24 augustus Grand Prix du Departement Cagnes-sur-Mer
zondag 25 augustus Derby J Duindigt
dinsdag 27 augustus Grand Prix Stad Waregem Waregem
zaterdag 31 augustus Criterium des 5 Ans Vincennes
zaterdag 31 augustus Prix Guy le Gonidec Vincennes
zaterdag 31 augustus Prix Jules Thibault Vincennes
zaterdag 31 augustus Prix Uranie Vincennes
zaterdag 31 augustus Prix Victor Regis Vincennes


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zondag 1 september Grand Prix Victoria Park Wolvega
zondag 1 september Svenskt Travderby Jägersro
zondag 1 september Halve Finale Derby der 4-jarigen Wolvega
zondag 1 september Derbystoet Jägersro
woensdag 4 september 9e etappe GNT Meslay-du-Maine
zaterdag 7 september Prix d'Été Vincennes
zaterdag 7 september Sprint Cup Haydock
zaterdag 7 september Trotting Masters Vincennes
woensdag 11 september St Leger Festival Doncaster
donderdag 12 september St Leger Festival Doncaster
vrijdag 13 september St Leger Festival Doncaster
vrijdag 13 september Breeders Crown F/G/H Wolvega
zaterdag 14 september Prix de l'Etoile Vincennes
zaterdag 14 september Prix de Normandie Vincennes
zondag 15 september Prix du President Avenches
zaterdag 21 september Finale Derby der 4-jarigen Wolvega
zaterdag 21 september Halve Finale Breeders Course 2-j Wolvega
zaterdag 21 september Frisian Ascot Day Wolvega
zaterdag 21 september Ayr Gold Cup Ayr
zaterdag 21 september Breeders Crown Berlijn-Mariendorf
zondag 22 september Breeders Crown Berlijn-Mariendorf
woensdag 25 september 10e etappe GNT Cherbourg
donderdag 26 september Cambridgeshire Meeting Newmarket
vrijdag 27 september Cambridgeshire Meeting Newmarket
zaterdag 28 september Cambridgeshire Meeting Newmarket
zondag 29 september Prix des Elites Vincennes
zondag 29 september Svenskt Trav-Kriterium Solvalla
zondag 29 september Grand Prix de Baleares Son Pardo
zondag 29 september Svenskt Trav-Oaks Solvalla
maandag 30 september Grasbaan Joure Joure


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
vrijdag 4 oktober Breeders Crown I 4-jarigen Wolvega
zondag 6 oktober Prix de l'Arc de Triomphe Longchamp
zondag 6 oktober 4,5 Kilometer van Alkmaar Alkmaar
zaterdag 12 oktober Svenskt Mästerskap Åby
zaterdag 12 oktober Grand Prix de l'UET Vermo
zaterdag 12 oktober EK der 3-jarigen Vermo
zaterdag 12 oktober EK der 5-jarigen Vermo
zaterdag 12 oktober Yonker International Trot Yonkers
zondag 13 oktober Grosser Preis von Deutschland Hamburg
zondag 13 oktober Grand Prix du Sud Ouest Bordeaux
woensdag 16 oktober 11e etappe GNT Feurs
woensdag 16 oktober Grand Prix de Gelsenkirchen Gelsenkirchen
vrijdag 18 oktober Breeders Crown J 3-jarigen Wolvega
zaterdag 19 oktober British Champions Day Ascot
zaterdag 19 oktober Racing Post Trophy Doncaster
zondag 20 oktober Svampen Örebro
zaterdag 26 oktober C.L. Müllers Memorial Jägersro
zondag 27 oktober Kampioenschap van Nederland Duindigt
zondag 27 oktober Finale Tour Européen Mons


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
vrijdag 1 november Fokkers Trofee Wolvega
zaterdag 2 november Breeders Cup Santa Anita Park
woensdag 6 november 12e etappe GNT Nantes
donderdag 7 november Prix Marcel Laurent Vincennes
vrijdag 8 november Prijs der Giganten Wolvega
zaterdag 9 november Prix Reine du Corta Vincennes
zaterdag 9 november Prix Abel Bassigny Vincennes
zondag 10 november Breeders Crown (S) Eskilstuna
vrijdag 15 november Jonker-/ Jofferprijs Wolvega
vrijdag 15 november November Meeting Cheltenham
zaterdag 16 november November Meeting Cheltenham
zondag 17 november Grand Prix de Bretagne Vincennes
zondag 17 november November Meeting Cheltenham
woensdag 20 november 13e etappe GNT Mauquenchy
zaterdag 23 november Svenskt Uppfödningslöpning Jägersro
zaterdag 23 november Prix Jacques de Vauloge Vincennes
zaterdag 23 november Prix Annick Dreux Vincennes
zaterdag 23 november Lancashire Chase Haydock
zaterdag 30 november The Ladbrokes Trophy Newbury


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zondag 1 december Finale Grand National du Trot Vincennes
zaterdag 7 december Derby der Tweejarigen Wolvega
zaterdag 7 december Prix Ariste Hemard Vincennes
zaterdag 7 december Tingle Creek Chase Sandown Park
zondag 8 december Prix Octave Douesnel Vincennes
zondag 8 december Grand Prix du Bourbonnais Vincennes
zondag 15 december Critérium des 3 Ans Vincennes
vrijdag 20 december Owners Cup 2-jarigen Wolvega
vrijdag 20 december Prix Emmanuel Margouty Vincennes
zaterdag 21 december Prix Une de Mai Vincennes
zondag 22 december Critérium Continental Vincennes
zondag 22 december Prix Tenor de Baune Vincennes
woensdag 25 december Start V75 Winter Burst Umaker
donderdag 26 december King George VI Chase Kempton
vrijdag 27 december Welsh Grand National Chepstow
zondag 29 december Grand Prix de Bourgogne Vincennes
dinsdag 31 december V75 Winter Burst Grand Final Axevalla
Om u een zo goed mogelijke ervaring op runnerz.nl te geven maken we gebruik van cookies.