Selecteer livestream

  • Zweden
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium
  • Zweden
  • Duitsland
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • USA
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium

Beelden

Beelden

Beelden

Hoogtepunten 2020

Door de diverse maatregelen rondom het coronavirus geeft onze hoogtepuntenkalender momenteel geen accurate weerspiegeling van het actuele draf- en rensportaanbod weer.

Kijk op de update corona pagina om te zien welke nationale en internationale banen op dit moment actief zijn. 


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
vrijdag 3 januari Midwintercriterium Wolvega
zaterdag 11 januari Queen's Plate Kenilworth
zaterdag 11 januari Prix Maurice de Gheest Vincennes
zondag 12 januari Grand Prix de Belgique Vincennes
vrijdag 17 januari Willem H Geersen-prijs Wolvega
zondag 19 januari Prix de Cornulier Vincennes
zaterdag 25 januari Prix du Luxembourg Vincennes
zaterdag 25 januari Pegasus World Cup Gulfstream Park
zondag 26 januari Grand Prix d'Amérique Vincennes


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zaterdag 1 februari The Sun Met Kenilworth
zaterdag 1 februari Prix Paul Viel Vincennes
zondag 2 februari Prix de l'Ile-de-France Vincennes
vrijdag 7 februari Gouden Paard Wolvega
zondag 9 februari Grand Prix de France Vincennes
zondag 9 februari Prix des Centaures Vincennes
zondag 16 februari Ascot Chase Ascot
zondag 16 februari Prix Comte Pierre de Montesson Vincennes
zondag 23 februari Grand Prix de Paris Vincennes
zaterdag 29 februari Saudi Cup 0 Riyadh
zaterdag 29 februari Prix de Selection Vincennes
zaterdag 29 februari Prix du Plateau de Gravelle Vincennes


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
woensdag 4 maart 1e etappe GNT Amiens
zondag 8 maart Grand Critérium de Vitesse Cagnes-sur-Mer
dinsdag 10 maart Cheltenham Festival Cheltenham
woensdag 11 maart Cheltenham Festival Cheltenham
donderdag 12 maart Cheltenham Festival Cheltenham
vrijdag 13 maart Cheltenham Festival Cheltenham
woensdag 25 maart 2e etappe GNT Marseille Borely
zaterdag 28 maart Dubai World Cup Meydan


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zaterdag 4 april Grand National Aintree
zaterdag 4 april Prix Paul Leguerney Vincennes
zaterdag 4 april Prix Phaeton Vincennes
woensdag 8 april 3e etappe GNT Lyon Parilly
vrijdag 10 april Prins Carl Philips Jubileumspokal Farjestad
zaterdag 11 april Prix Henri Levesque Vincennes
zaterdag 18 april Scottish Grand National Ayr
zaterdag 18 april Prix de l'Atlantique Enghien
zaterdag 18 april Prix Gaston de Wazieres Vincennes
zaterdag 18 april Prix Gaston Brunet Vincennes
dinsdag 21 april Prix Masina Vincennes
dinsdag 21 april Prix Paul Karle Vincennes
woensdag 22 april 4e etappe GNT Toulouse
zaterdag 25 april Peerdepieten Wolvega
zaterdag 25 april Olympiatravet Åby
zaterdag 25 april Criterium de Vitesse Argentan
  -- april Fritz Brandt-Rennen Berlijn-Mariendorf


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
vrijdag 1 mei Bild Pokal Gelsenkirchen
zaterdag 2 mei 2,000 Guineas Newmarket
zaterdag 2 mei Kentucky Derby Churchill Downs
zondag 3 mei Critérium des 4 Ans Vincennes
zondag 3 mei Prix Kerjacques Vincennes
zondag 3 mei Kentucky Derby Churchill Downs
vrijdag 8 mei WK Wedden Wolvega
zaterdag 9 mei Konung Gustav V:s Pokal Åby
zaterdag 9 mei Drottning Silvias Pokal Åby
zondag 10 mei Finlandia Ajo Vermo
woensdag 13 mei Dante Festival York
woensdag 13 mei Prix des Ducs de Normandie Caen
woensdag 13 mei Saint Léger des Trotteurs Caen
donderdag 14 mei Dante Festival York
vrijdag 15 mei Dante Festival York
vrijdag 15 mei Grasbaan Hilversum Hilversum
zondag 17 mei Copenhagen Cup Charlottenlund
dinsdag 19 mei Prix Kalmia Vincennes
woensdag 20 mei 5e etappe GNT Le Croise Laroche
vrijdag 22 mei Prix Ozo Vincennes
zaterdag 23 mei H.K.H Prins Daniels lopp Gävle
zondag 24 mei Criterium der 3-jarigen Wolvega
zaterdag 30 mei Sweden Cup Solvalla
zaterdag 30 mei Harper Hanovers lopp Solvalla
zondag 31 mei Elitloppet Solvalla


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
woensdag 3 juni 6e etappe GNT Laval
zaterdag 6 juni Investec Derby Epsom Downs
zaterdag 6 juni Jämtlands Stora Pris Östersund
zaterdag 6 juni Prix Chambon P Vincennes
zondag 7 juni Gouden Zweep Duindigt
vrijdag 12 juni Criterium der Vierjarigen Wolvega
zaterdag 13 juni Norrbottens Stora Pris Boden
zondag 14 juni Oslo Grand Prix Bjerke
zondag 14 juni Prix de Diane Chantilly
dinsdag 16 juni Royal Ascot Ascot
woensdag 17 juni Royal Ascot Ascot
woensdag 17 juni 7e etappe GNT Maure de Bretagne
donderdag 18 juni Royal Ascot Ascot
vrijdag 19 juni Royal Ascot Ascot
zaterdag 20 juni Royal Ascot Ascot
zondag 21 juni Prix René Ballière Vincennes
zondag 21 juni Prix Albert Viel Vincennes
zondag 21 juni Prix du President de la Republique Vincennes
woensdag 24 juni Grasbaan Emmeloord Emmeloord
vrijdag 26 juni serie Breeders Course 3-jarigen Wolvega
zaterdag 27 juni E3 finale -2140m Bergsaker


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
donderdag 2 juli Sprintermästaren Halmstad
vrijdag 3 juli Grasbaan Joure Joure
zaterdag 4 juli Durban July Greyville
zondag 5 juli Ulf Thoresen Grand International Jarlsberg
zaterdag 11 juli Nederlands Kampioenschap Kortebaan Hoofddorp
zaterdag 11 juli Årjangs Stora Sprinterlopp Årjang
zondag 12 juli Sweepstakes Groningen
woensdag 15 juli Grasbaan Emmeloord Emmeloord
zondag 19 juli StoChampionatet Axevalla
zondag 19 juli Sprintkampioenschap der 4-jarigen Duindigt
zaterdag 25 juli King George VI & Queen Elisabeth Stakes Ascot
zaterdag 25 juli Prix de Washington Enghien
dinsdag 28 juli Goodwood Festival Goodwood
dinsdag 28 juli Hugo Åbergs Memorial Jägersro
woensdag 29 juli Goodwood Festival Goodwood
donderdag 30 juli Goodwood Festival Goodwood
vrijdag 31 juli Goodwood Festival Goodwood


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zaterdag 1 augustus Goodwood Festival Goodwood
zaterdag 1 augustus Duitse Merrie Derby Berlijn-Mariendorf
zondag 2 augustus Duitse Derby Berlijn-Mariendorf
zondag 2 augustus Grand Prix Wallonië Mons
woensdag 5 augustus 8e etappe GNT Saint Malo
vrijdag 7 augustus Derby K Selecties Duindigt
zaterdag 8 augustus Åby Stora Pris Åby
zaterdag 8 augustus Hambletonian The Meadowlands
zaterdag 8 augustus Shergar Cup Ascot
woensdag 12 augustus Grasbaan Eenrum Eenrum
zaterdag 15 augustus E3 Finale - 1640m Romme
zaterdag 15 augustus Prix Jockey Vincennes
zaterdag 15 augustus Prix Guy Deloison Vincennes
zaterdag 15 augustus Prix Pierre Plazen Vincennes
zaterdag 15 augustus Arlington Million Arlington Park
woensdag 19 augustus Grasbaan Emmeloord Emmeloord
woensdag 19 augustus Jubileumspokalen Solvalla
woensdag 19 augustus European Championship for Mares Solvalla
donderdag 20 augustus Ebor Festival York
vrijdag 21 augustus Ebor Festival York
zaterdag 22 augustus Ebor Festival York
zaterdag 22 augustus Grand Prix du Departement Cagnes-sur-Mer
zondag 23 augustus Derby K Duindigt
dinsdag 25 augustus Grand Prix Stad Waregem Waregem
zaterdag 29 augustus Sundsvall Open Trot Bergsaker
zaterdag 29 augustus Criterium des 5 Ans Vincennes
zaterdag 29 augustus Prix Guy le Gonidec Vincennes
zaterdag 29 augustus Prix Jules Thibault Vincennes
zaterdag 29 augustus Prix Uranie Vincennes
zaterdag 29 augustus Prix Victor Regis Vincennes
zondag 30 augustus Grand Prix Steven Bijkerk Wolvega
zondag 30 augustus St. Leger Gelsenkirchen
zondag 30 augustus Halve Finale Derby der Vierjarigen Wolvega


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
woensdag 2 september 9e etappe GNT Chatelaillon La Rochelle
zaterdag 5 september Sprint Cup Haydock
zaterdag 5 september Prix d'Été Vincennes
zondag 6 september Svenskt Travderby Jägersro
zondag 6 september Derbystoet Jägersro
donderdag 10 september St Leger Festival Doncaster
vrijdag 11 september St Leger Festival Doncaster
zaterdag 12 september Frisian Ascot Day Wolvega
zaterdag 12 september Derby der 4-jarigen Wolvega
zaterdag 12 september St Leger Festival Doncaster
zaterdag 12 september Prix de l'Etoile Vincennes
zaterdag 12 september Prix de Normandie Vincennes
zaterdag 12 september Finale Derby der 4-jarigen Wolvega
zaterdag 12 september Halve Finale Breeders Course 2-j Wolvega
zondag 13 september Prix du President Avenches
vrijdag 18 september Breeders Crown G/H/I Wolvega
zaterdag 19 september Ayr Gold Cup Ayr
zaterdag 19 september Breeders Crown Berlijn-Mariendorf
zondag 20 september Breeders Crown Berlijn-Mariendorf
woensdag 23 september 10e etappe GNT Lisieux
donderdag 24 september Cambridgeshire Meeting Newmarket
vrijdag 25 september Cambridgeshire Meeting Newmarket
zaterdag 26 september Cambridgeshire Meeting Newmarket
zondag 27 september Svenskt Trav-Kriterium Solvalla
zondag 27 september Svenskt Trav-Oaks Solvalla
zondag 27 september UET Trotting Masters Final Solvalla
zondag 27 september Prix des Elites Vincennes
zondag 27 september Grand Prix de Baleares Son Pardo
maandag 28 september Grasbaan Joure Joure


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
vrijdag 2 oktober Breeders Crown J 4-jarigen Wolvega
zondag 4 oktober 4,5 Kilometer van Alkmaar Alkmaar
zondag 4 oktober Grosser Preis von Deutschland Hamburg
zondag 4 oktober Prix de l'Arc de Triomphe Longchamp
vrijdag 9 oktober Kampioenschap Nederlandse Paarden Wolvega
vrijdag 9 oktober Jonker-/ Jofferprijs Wolvega
zaterdag 10 oktober Svenskt Mästerskap Åby
zondag 11 oktober Grand Prix du Sud Ouest Agen
zondag 11 oktober Grand Prix de Gelsenkirchen Gelsenkirchen
woensdag 14 oktober 11e etappe GNT Angers
vrijdag 16 oktober Grand Prix de l'UET Vincennes
vrijdag 16 oktober EK der 3-jarigen Vincennes
vrijdag 16 oktober EK der 5-jarigen Vincennes
vrijdag 16 oktober Breeders Crown K 3-jarigen Wolvega
zaterdag 17 oktober British Champions Day Ascot
zaterdag 24 oktober Racing Post Trophy Doncaster
zaterdag 24 oktober Svampen Örebro
zondag 25 oktober Kampioenschap van Nederland Duindigt
zondag 25 oktober Finale Tour Européen Mons
vrijdag 30 oktober Fokkers Trofee Wolvega
zaterdag 31 oktober C.L. Müllers Memorial Jägersro
  -- oktober Yonker International Trot Yonkers


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
woensdag 4 november 12e etappe GNT Nantes
vrijdag 6 november Prijs der Giganten Wolvega
zondag 8 november Breeders Crown (S) Eskilstuna
donderdag 12 november Prix Marcel Laurent Vincennes
vrijdag 13 november November Meeting Cheltenham
zaterdag 14 november November Meeting Cheltenham
zaterdag 14 november Prix Reine du Corta Vincennes
zaterdag 14 november Prix Abel Bassigny Vincennes
zondag 15 november November Meeting Cheltenham
woensdag 18 november 13e etappe GNT Mauquenchy
zaterdag 21 november The Betfair Steeple Chase Haydock
zaterdag 21 november Svenskt Uppfödningslöpning Jägersro
zondag 22 november Grand Prix de Bretagne Vincennes
zondag 22 november Prix Annick Dreux Vincennes
vrijdag 27 november Derby der Tweejarigen Wolvega
zaterdag 28 november The Ladbrokes Trophy Newbury
zaterdag 28 november Prix Jacques de Vauloge Vincennes
  -- november Breeders Cup Churchill Downs


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zaterdag 5 december Tingle Creek Chase Sandown Park
zondag 6 december Finale Grand National du Trot Vincennes
maandag 7 december Prix Octave Douesnel Vincennes
zondag 13 december Prix Ariste Hemard Vincennes
zondag 13 december Grand Prix du Bourbonnais Vincennes
zondag 20 december Critérium des 3 Ans Vincennes
vrijdag 25 december Prix Une de Mai Vincennes
zaterdag 26 december King George VI Chase Kempton
zaterdag 26 december Prix Emmanuel Margouty Vincennes
zondag 27 december Welsh Grand National Chepstow
zondag 27 december Critérium Continental Vincennes
zondag 27 december Prix Tenor de Baune Vincennes
  -- december Owners Cup 2-jarigen Wolvega
  -- december Start V75 Winter Burst Umaker
  -- december V75 Winter Burst Grand Final Axevalla


Om u een zo goed mogelijke ervaring op runnerz.nl te geven maken we gebruik van cookies.