Selecteer livestream

  • Belgium
  • Zweden
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Finland
  • Engeland
  • Frankrijk
  • Ireland
  • Denmark
  • Singapore
  • Mauritius
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • Duitsland (RSV)
  • Belgium
  • Zweden
  • Duitsland
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Finland
  • Engeland
  • Frankrijk
  • Ireland
  • Denmark
  • Singapore
  • Mauritius
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • Duitsland (RSV)
  • USA

Beelden

Beelden

Laval - 7 maart

Laval – vrijdag 1 maart 2019 - Start 16.22 uur

Race 1: Prix Ambroise Paré

We kiezen voor de kansen van de in het tweede band startende en in goede vorm verkerende Christo (15), die het uitstekend deed in Cagnes deze winter en die hier goede omstandigheden vindt om weer eens te winnen. Aan de kop kan Alabama Blue (2), die ongetwijfeld speciaal hierop voorbereid is en wordt gereden door Eric Raffin, hem stevig partij bieden net als Baladin de Bray (9) die een mooie inschrijving treft tegen de winsomgrens van het eerste band. Candidat d’Ortige (14), die goed kan afkomen, doet weer mee voor de plaatsen net als Comtesse (7) die haar beste vorm weer benadert, en Bosco du Goutier (5), die het al enkele maanden prima doet. Bob (13), hier zonder ijzers na twee rentreekoersen, keert terug op een baan die hij waardeert en kan voor een verrassing zorgen, evenals Before Soon (6), die aan kop nog niet buiten beeld is.

Plaats 1: Christo (15)
Plaats 2: Alabama Blue (2)
Plaats 3: Baladin de Bray (9)
Plaats 4: Candidat d’Ortige (14)
Plaats 5: Comtesse (7)

 

Race 2: Prix Francois Pyrard

Een koers waarin wij de neiging hebben om de voorkeur te geven aan paarden uit het eerste band, en dan vooral aan Dollar de Plain (8), die, toevertrouwd aan Eric Raffin na een rentree, hier een mooie koers vindt. Hetzelfde geldt voor Danova du Chêne (9), die sinds het begin van dit jaar verbeterd is, en Deux Mâts (12), die hier zonder ijzers loopt en wiens goede vorm maar aan blijft houden. Dandy Gédé (18) dient aan hen meters voor te geven maar hij loopt zonder ijzers en zijn laatste prestaties zijn interessant genoeg, net als de laatste koers in Vire van Diva de Pouline (11), die ook een goede kans heeft. Danube Meslois (14) wist onlangs te winnen en ook hij moet 25 meter voorgeven maar hij kan zich plaatsen, net als Diane Soyer (7), die we weer in vertrouwen nemen, en Diva du Boly (4), die komende is.

Plaats 1: Dollar de Plain (8)
Plaats 2: Danova du Chene (9)
Plaats 3: Deux Mats (12)
Plaats 4: Dandy Gede (18)
Plaats 5: Diva de Pouline (11)

 

Race 3: Prix S.D.I.S. 53

Een koers voor 5-jarige merries waarin Etoilée Vrie (12), die goed partij bood aan de veelbelovende Ergue Gaberic in Nantes, hoop mag hebben op de zege zelfs als zij op haar tellen moet zijn voor Enara de Triou (9), die sterk won in Pontchâteau. Escampette (8), die het uitstekend doet de laatste tijd, en Election Coquine (13), die er altijd bij is, zowel in Parijs als in de provincie, hebben een goede kans voor de plaatsen net als Epsom Girl (1), die een prima heroptreden maakte en hier zonder achterijzers loopt. Eshalla (3) was nog niet verslagen op het moment van haar fout de laatste keer en komt hierna in beeld, met Etoile des Vals (10) wiens laatste eindsprint hoop geeft op een goede klassering, en Emma Buch (11), die hier zonder ijzers loopt.

Plaats 1: Etoilee Vrie (12)
Plaats 2: Enara de Triou (9)
Plaats 3: Escampette (8)
Plaats 4: Election Coquine (13)
Plaats 5: Epsom Girl (1)

 

Race 4: Prix Alain Gerbault

De 4-jarigen aan de start in deze koers die opgeëist zou kunnen worden door Fils d’Haufor (12) die zijn wintermeeting gemist heeft door bekende redenen (een virus op stal), en die, net als meerdere van zijn trainingsgenoten, daardoor nog winsom in te halen heeft. First de Tess (4), deze keer rondom zonder ijzers, voert de tegenstand aan samen met Feder Perrine (7) die het hier minder zwaar treft dan in Parijs, zelfs nu hij nog steeds met ijzers loopt, en Flocon Montjeannais (10), die momenteel uitstekend presteert. Flibustière (3) is met sprongen vooruitgegaan sinds zij zonder ijzers loopt en komt in beeld voor de plaatsen, net als Falfaust (9), zonder ijzers na een heroptreden en toevertrouwd aan Gabi Gelormini, Fox Papa Tango (15), in vorm, en First du Milan (14), die het aardig deed bij zijn rentree.

Plaats 1: Fils d’Haufor (12)
Plaats 2: First de Tess (4)
Plaats 3: Feder Perrine (7)
Plaats 4: Flocon Montjeanais (10)
Plaats 5: Flibustiere (3)

 

Race 5: Prix du Douanier Rousseau

Een montékoers waar Cornulier du Tam (13), die een winnend heroptreden maakte in deze discipline, op herhaling kan gaan, zelfs tegen Coucou de l’Epine (8) die twee zeges op een rechtsom baan behaalde en hem stevig partij zou kunnen bieden, misschien wel meer. Baxter Street (15) keert terug in een specialiteit die hem bevalt met ambities voor de eerste plaatsen, net als Dequidia (18), die het momenteel goed doet, en Divine de l’Iton (4), die het beter doet in de provincie. Cosmos de Queray (10) en Cirrus Briolais (12) zijn aan elkaar gewaagd en komen in beeld voor de plaatsen, net als Drusenheim (3), zelfs als hij niet veel marge heeft.

Plaats 1: Cornulier du Tam (13)
Plaats 2: Coucou de l’Epine (8)
Plaats 3: Baxter Street (15)
Plaats 4: Dequidia (18)
Plaats 5: Divine de l’Iton (4)

 

Race 6: Prix Jean Chouan

Een koers voor leerling-pikeurs met 5-jarige paarden, waarin Emblème de l’Iton (10), die het goed deed op Vincennes, een mooie kans vindt om weer eens te winnen zelfs als hij moet uitkijken voor de Guarato pupillen te weten door Eagle Eyes (7), terug na een monté-zege, en Emir Picard (9), die al bevestigd is met deze rijder. Espoir Rose (8), die we weer ons vertrouwen geven, doet mee voor de plaatsen met Echo de Blain (3), die we ook weer aan durven te bevelen.

Plaats 1: Embleme de l’Iton (10)
Plaats 2: Eagle Eyes (7)
Plaats 3: Emir Picard (9)
Plaats 4: Espoir Rose (8)
Plaats 5: Echo de Blain (3)

 

Race 7: Prix Alfred Jarry

Een montédraverij waarin Ephèbe (14) een betrouwbare keuze lijkt bij deze mooie inschrijving, hij is ongetwijfeld goed voorbereid op deze koers. Eckmuhl Jack (11) is in supervorm en voert de oppositie aan samen met Evresto (13), die de laatste keer ongelukkig was en die we zonder twijfel weer in vertrouwen nemen, met de heroptredende Energie Dairpet (3), hier zonder ijzers, hetgeen haar kansen vergroot. Elixir d’Ovaki (15) heeft al het een en ander laten zien en komt hierna met Empereur de Faël (9), niet kansloos met Benjamin Rochard, Eclipse Loco (12), indien foutloos, en de terugkerende Echo Gema (7), zelfs als die met ijzers loopt.

Plaats 1: Ephebe (14)
Plaats 2: Eckmuhl Jack (11)
Plaats 3: Evresto (13)
Plaats 4: Energie Dairpet (3)
Plaats 5: Elixir d’Ovaki (15)

 

Race 8: Prix Géo Ham

Driejarigen in de baan in deze slotkoers, waar een foutloze Gonna Fly (9) zonder twijfel de mogelijkheid heeft om zich te herstellen of zelfs haar palmares te openen, gezien haar goede debuutkoers. Ganymède de Dussac (4) liep een prima eerste koers op deze baan en zal hier progressie kunnen laten zien, hij voert de tegenstand aan samen met de debuterende Gibraltar (1), gespaard door zijn trainer sinds zijn kwalificatie afgelopen juni, en Georgio du Gîte (7), waarvan we verwachten dat hij het hier goed kan doen. Gavalo Wild (2) viel niet tegen in zijn eerste koers en zal proberen zich hier te verbeteren.

Plaats 1: Gonna Fly (9)
Plaats 2: Ganymede de Dussac (4)
Plaats 3: Gibraltar (1)
Plaats 4: Georgio du Gite (7)
Plaats 5: Gavalo Wild (2)

 

Om u een zo goed mogelijke ervaring op runnerz.nl te geven maken we gebruik van cookies.