Selecteer livestream

  • Zweden
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium
  • Zweden
  • Duitsland
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • USA
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium

Beelden

Beelden

Laval - 3 mei

Laval – vrijdag 3 mei 2019 - Start 16.23 uur

Race 1: Prix Gelinotte

Een openingskoers met diverse mogelijkheden, maar Duc Lebel (12), die komende is, kan hier een hoofdrol opeisen en hij is onze voorzichtige favoriet boven Diva du Buisson (11) die twee maal 2e werd en die goed overweg kan met deze rijder. Diable Ludois (8), in vorm en zonder ijzers, komt kort hierachter samen met Défi de la Basle (9), die zelfs met ijzers mee kan doen, Dear Lover (10), die ons de laatste keer geruststelde, en Daghad d’Erquy (7) wiens rentree in Cholet zeer correct was. Diaz Dairpet (13), die terugkeert met een monté-zege op zak, kan het feestje van de favorieten verstoren.

Plaats 1: Duc Lebel (12)
Plaats 2: Diva du Buisson (11)
Plaats 3: Diable Ludois (8)
Plaats 4: Defi de la Basle (9)
Plaats 5: Dear Lover (10)

 

Race 2: Prix Bellino II

Een interessante koers voor 5-jarigen waarin Engoulvent du Lys (6), die een uitstekend heroptreden deed, hier zonder ijzers loopt bij zijn terugkeer op een linksom baan en daarom zicht heeft op de overwinning. Elan du Mouchel (12) kwam goed terug op de baan van Chartres en voert de tegenstand aan samen met Elegant Hope (10), die zijn vorm terugvindt en zonder ijzers loopt maar die wellicht iets meer op zijn gemak is op een rechtsom baan, Encanto (2), die zijn laatste koers op deze baan won en ook zonder ijzers loopt, Espit Chupitos (8) die op een onklopbare tegenstander stuitte in Beaumont, en tenslotte de van rust komende Elégant du Lupin (9) die direct voor een verrassing kan zorgen.

Plaats 1: Engoulvent du Lys (6)
Plaats 2: Elan du Mouchel (12)
Plaats 3: Elegant Hope (10)
Plaats 4: Encanto (2)
Plaats 5: Espit Chupitos (8)

 

Race 3: Prix Ozo

Massive Attack (1) trof een onklopbare tegenstander in Agen (die daarna weer won) alvorens zelf zijn laatste start te winnen, hij heeft nog winsom in te halen en kan hier een tweede zege op rij behalen, zelfs als de in topvorm zijnde Coumba Kuky (12), gereden door François Lagadeuc, het ook verdient om weer eens te winnen. Talisker Horse (11) keert terug uit Italie met ambities en kan zich hier laten gelden, net als Cash de l’Alba (7), die weer ons vertrouwen verdient, en Cristal du Perche (14), die zonder ijzers loopt in tegenstelling tot haar laatste start. Charme de Star (3) won haar laatste start op deze baan en komt in beeld voor de plaatsen met Angel Heart (4), die voor een verrassing kan zorgen, en Crusoé d’Anama (9), die weer in vorm is gekomen.

Plaats 1: Massive Attack (1)
Plaats 2: Coumba Kuky (12)
Plaats 3: Talisker Horse (11)
Plaats 4: Cash de l’Alba (7)
Plaats 5: Cristal du Perche (14)

 

Race 4: Prix Tidalium Pelo

Een koers onder het zadel waarin we het debuut in deze discipline zien van Ballina d’Ourville (13) die op basis van haar kwaliteiten voor de sulky hier een eerste kans moet hebben. Vrag Dinamo (4) doet het goed als hij zonder ijzers loopt en hij kan hier een voorname rol spelen net als Vro Léon (7), die het uitstekend doet in de Trophée Vert maar die ook onder het zadel goed uit de voeten kan. American Josco (9) is komende en komt hierna met Baladin de Bray (5) die ook debuteert onder de man en gereden wordt door Damien Bonne. Balou du Paou (2) en Cale des Malbereaux (3) hebben referenties in dit genre en doen mee voor de plaatsen.

Plaats 1: Ballina d’Ourville (13)
Plaats 2: Vrag Dinamo (4)
Plaats 3: Vro Leon (7)
Plaats 4: American Josco (9)
Plaats 5: Baladin de Bray (5)

 

Race 5: Prix High Echelon

Een koers voor 4-jarigen waarin Fils d’Haufor (9), die terugkeert uit de monté waarin hij teleurstelde in Enghien, hier een mooie gelegenheid vindt om weer te winnen. Fileas d’Osmoz (14) gaf onlangs met succes meters voor en kan hier bevestigen, evenals Favori de l’Iton (13), die zonder ijzers loopt en het vertrouwen heeft van zijn omgeving, en Fepson (12), die het goed deed in Caen in een aardig veld. Filwell (7) is in vorm en doet mee voor de plaatsen met Finger des Bordes (10), die ook met ijzers kansrijk is, en First Dream (4) die we vanaf nu weer in de gaten houden.

Plaats 1: Fils d’Haufor (9)
Plaats 2: Fileas d’Osmoz (14)
Plaats 3: Favori de l’Iton (13)
Plaats 4: Fepson (12)
Plaats 5: Filwell (7)

 

Race 6: Prix Itou Jim

Een kopie van de koers hiervoor maar dan voor merries, waarin Féérique Girl (11) de baan van haar laatste zege terugvindt, zij komt hier een veld tegen dat zo op het oog binnen haar bereik ligt. Fiction Haufor (7) staat niet gedeclasseerd maar kan haar evengoed stevig partij bieden, net als Felicita de Lou (8), die in vorm is maar misschien iets beter op een rechtsom baan, en Flamme Viking (3), die won in Cordemais maar hier geen 25 meter voor krijgt. Fidji de Lair (1) deed het goed in Chartres en doet mee voor de plaatsen met Florapolis (12), die tegen de winsomgrens ook kansrijk is.

Plaats 1: Feerique Girl (11)
Plaats 2: Fiction Haufor (7)
Plaats 3: Felicita de Lou (8)
Plaats 4: Flamme Viking (3)
Plaats 5: Fidji de Lair (1)

 

Race 7: Prix Jamin

Een koers voor 3-jarigen die een prooi kan worden voor Gipsy de la Noé (8), die goed debuteerde in La Rochelle en die hier kansrijk is zelfs als hij moet uitkijken voor paarden van gerenommeerde stallen, zoals Game Haufor (1) en Genius Pat (2), die beide netjes kwalificeerden. Good As New (9), die we weer nemen op basis van zijn debuutkoers, komt hierna voor de plaatsen met Goliath Atout (5), die progressie zal laten zien na zijn koers in La Rochelle.

Plaats 1: Gipsy de la Noe (8)
Plaats 2: Game Haufor (1)
Plaats 3: Genius Pat (2)
Plaats 4: Good As New (9)
Plaats 5: Goliath Atout (5)

 

Race 8: Prix Rocquepine

De 3-jarige merries besluiten deze meeting en wij stellen weer ons vertrouwen in Gessie d’Urzy (13) die in haar voorlaatste start 3e werd in een aardig veld en die het hier goed kan gaan doen. Gloire et Beauté (10) debuteerde met een uitstekende 2e plaats achter een “Duvaldestin” en zij voert de oppositie aan met de debutante van Christian Bigeon Garde Moi Haufor (1), die we direct in de gaten moeten houden, en Gloria du Gers (11) die bij haar debuut in Royan na een foutloze koers zeer goed eindigde en die hier vandaag weer een hoop bij kan leren. Gaya des Brousses (9) toonde vooruitgang op het gras en komt hierna samen met Galaxie de Tillard (14), die trouw is, en Good Day (12), die even weg was.

Plaats 1: Gessie d’Urzy (13)
Plaats 2: Gloire et Beaute (10)
Plaats 3: Garde Moi Haufor (1)
Plaats 4: Gloria du Gers (11)
Plaats 5: Gaya des Brousses (9)

 

Om u een zo goed mogelijke ervaring op runnerz.nl te geven maken we gebruik van cookies.