Selecteer livestream

  • Zweden
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium
  • Zweden
  • Duitsland
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • USA
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium

Beelden

Beelden

Vincennes - 7 mei

Vincennes – dinsdag 7 mei 2019 - Start 16.27 uur

Race 1: Prix Eugenia

Een koers over de sprint voor 4-jarige merries om de namiddag op Vincennes mee te beginnen, met diverse kandidaten voor de zege. Fée de Boisney (7) waardeert deze afstand waarop zij deze winter goed gelopen heeft, en zij kan de koers naar zich toe trekken, net als Foxy Lady (2) die we weer ons vertrouwen geven want haar recente prestaties zijn prima. Fabella Galaa (10) doet de laatste tijd niets verkeerd en heeft zicht op een podiumplaats met Family Queen (5), die komende is na haar heroptreden, Flore Buissonay (8), die we ook weer aanbevelen, en Farah des Caux (9), die zonder achterijzers loopt na een keurige rentreekoers maar die slecht geloot heeft met dit nummer aan de buitenkant. Fillette Del Green (11), die het onlangs in de provincie uitstekend deed, zal zich proberen te bewijzen in Parijs.

Plaats 1: Fee de Boisney (7)
Plaats 2: Foxy Lady (2)
Plaats 3: Fabella Galaa (10)
Plaats 4: Family Queen (5)
Plaats 5: Flore Buissonay (8)

 

Race 2: Prix Fama

Een Groupe III voor 3-jarige merries waarin Gazelle du Corta (6), die het goed deed tegen de beste merries van haar jaargang, hier aanspraak kan maken op de overwinning, zelfs als Gemme de Busset (8), die erg trouw is, en Gaia Olmenhof (9), die weer ons vertrouwen krijgt, ook een serieuze kans hebben. Grande de Ranchy (1), die debuteert op dit niveau na enkele goede koersen, maakt kans op een plaatsgeld net als de regelmatige Girl des Mottes (2).

Plaats 1: Gazelle du Corta (6)
Plaats 2: Gemme de Busset (8)
Plaats 3: Gaia Olmenhof (9)
Plaats 4: Grande de Ranchy (1)
Plaats 5: Girl des Mottes (2)

 

Race 3: Prix de Faulquemont

Een zelfde soort koers als de vorige maar nu voor de heren, met Gilmour (11) die het erg goed deed in een semiklassieker en die hier een zeer interessante inschrijving treft. Hij kan het hier winnen zelfs tegen Godfather (3) die per start verbetert en ook een voorname rol kan gaan spelen, evenals Gamin des Perdrix (9), die een goed veld zijn wil oplegde, en Guerrier Royal (10) over wiens kwaliteiten geen twijfel bestaat maar die even rust heeft gehad. Galactic (7) is trouw en komt in beeld voor de plaatsen samen met Get Happy (8), voor wie hetzelfde geldt.

Plaats 1: Gilmour (11)
Plaats 2: Godfather (3)
Plaats 3: Gamin des Perdrix (9)
Plaats 4: Guerrier Royal (10)
Plaats 5: Galactic (7)

 

Race 4: Prix Hapatia

Een claimkoers voor oudere paarden over de korte afstand waarin Banco des Bordes (2), die won op dit niveau over deze afstand, een heel mooi nummer achter de auto heeft geloot en daarom door ons hoog wordt ingeschat met Echo de Larré (10) die het een stuk slechter heeft getroffen met zijn nummer maar die een veld als dit zeker aan kan. Brooks (12) rijgt de goede resultaten aaneen en komt hierna samen met Bamba des Landes (8), in vorm, Banjo de Perthuis (4), die terugkeert naar Parijs met ambities en bovendien de steun van Franck Nivard, en ook Cooper de Guez (18) die we niet vaak zien op dit niveau. Clara du Bocage (3) is niet kansloos voor een plaats, evenals Crazy Criscani (17).

Plaats 1: Banco des Bordes (2)
Plaats 2: Echo de Larre (10)
Plaats 3: Brooks (12)
Plaats 4: Bamba des Landes (8)
Plaats 5: Banjo de Perthuis (4)

 

Race 5: Prix Iclea

Een koers onder het zadel gereserveerd voor de leerlingen die aardig open lijkt, met Dolce Vita Phédo (4), die ongetwijfeld speciaal is voorbereid op deze koers en die haar laatste zeer sterke winst in deze discipline zal kunnen bevestigen. Hetzelfde geldt voor de minst verdienende in dit veld Best of Bourbon (1), die verraste in Enghien, en voor Eldrick Boko (13), die indrukwekkend won op de kleine piste over kortere afstand maar die ook op de grote piste kan meedoen. Deep Impact (10) won zijn laatste start ook sterk en komt in beeld voor de plaatsen met Diamant de Larré (9), die terug in vorm komt, Cœur de Dompierre (5), die niets verkeerd doet, en Bionika (11), die weer ons vertrouwen krijgt.

Plaats 1: Dolce Vita Phedo (4)
Plaats 2: Best Of Bourbon (1)
Plaats 3: Eldrick Boko (13)
Plaats 4: Deep Impact (10)
Plaats 5: Diamant de Larre (9)

 

Race 6: Prix Alioth

Opnieuw een koers onder het zadel, voor 4-jarige merries deze keer, waarin Felucia (7) opvalt, zij keert terug in de discipline met ambitites want zij toonde vorm voor de sulky en dit veld is niet al te sterk. Zij kan voor een verrassing zorgen met de steun van Franck Nivard. Het is een kwestie van alles of niets voor Féline du Citrus (2) die ongetwijfeld een veld als dit kan hebben als zij buiten de fouten blijft, evenals Féline Speed (4), die weer ons vertrouwen krijgt ondanks haar recente optreden in Reims. Fougères du Rib (9) deed het goed op de kleine piste en kan hier een rol spelen net als Farah Sport (13), toevertrouwd aan Alexandre Abrivard, hetgeen ons waakzaam maakt, Folie de Crack (12), voor de gelegenheid zonder achterijzers, en Favorite (11), die gereden wordt door Eric Raffin.

Plaats 1: Felucia (7)
Plaats 2: Feline du Citrus (2)
Plaats 3: Feline Speed (4)
Plaats 4: Fougeres du Rib (9)
Plaats 5: Farah Sport (13)

 

Race 7: Prix Antares

De amateurs in actie in deze koers waar bijna alles mogelijk is. Brise du Buisson (16) treft de categorie waar zij in thuis hoort, een goede rijder voor dit soort koersen en een ideale inschrijving, zij kan hier weer eens winnen. Diva Beauregard (9) houdt de ijzers onder maar kan haar laatste zege bevestigen en we zien haar dan ook dicht bij samen met Atman de Ba (10), die het goed deed op een hoger niveau, en Baïla Conmigo (6), die mooi staat ingeschreven in het eerste band en die in vorm is. Alésia des Bordes (13), op haar oude vorm, Don’t Forget (2), die kan profiteren van zijn vorm en startnummer, en Carat Gédé (14), die vooruitgang toonde, komen vervolgens in beeld voor de plaatsen met Doriforo (3), die zonder ijzers loopt na een goed heroptreden op een rechtsom baan.

Plaats 1: Brise du Buisson (16)
Plaats 2: Diva Beauregard (9)
Plaats 3: Atman de Ba (10)
Plaats 4: Baila Comigo (6)
Plaats 5: Alesia des Bordes (13)

 

Race 8: Prix Zosma

Driejarigen onder het zadel in deze slotkoers, met de aanwezigheid van de veelbelovende Gabiano (6) die ons erg bevalt in de koersen waarin hij foutloos is en die hier zijn laatste successen kan bevestigen. Gangster du Wallon (4) die hier zegevierend debuteerde onder het zadel, voert de oppositie aan met Golden Lady (10), die trouw is, Gold Parker (9), die het prima doet maar zonder twijfel beter is op langere afstand, en Galaxie d’Havane (2), die regelmatig presteert zonder al teveel marge te hebben.

Plaats 1: Gabiano (6)
Plaats 2: Gangster du Wallon (4)
Plaats 3: Golden Lady (10)
Plaats 4: Gold Parker (9)
Plaats 5: Galaxie d’Havane (2)


Nog geen account? Registreer gratis en ontvang €25 BONUS!

Om u een zo goed mogelijke ervaring op runnerz.nl te geven maken we gebruik van cookies.