Selecteer livestream

  • Zweden
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium
  • Zweden
  • Duitsland
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • USA
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium

Beelden

Beelden

Vincennes - 14 mei

Vincennes – dinsdag 14 mei 2019 - Start 19.05 uur

Race 1: Prix Lamberta

Na een nette koers met ijzers en met haar trainer op de sulky is Déesse de l’Oison (6) met zorg voorbereid op deze koers en zij kan dit winnen. Daarvoor zal zij wel af moeten rekenen met Clara Maza (4), die weer ons vertrouwen krijgt, Douceur du Chêne (2), zonder ijzers na een uitstekend heroptreden, en Diane de Janzé (3), die helemaal niets verkeerd doet. Dulcinée du Dollar (9), die beter kan dan wat zij de laatste tijd laat zien, Croma du Guibel (8), die er deze dinsdag voor lijkt te gaan, en Dotka de Loiron (13), die voor een vierde zege op rij gaat maar hier in een hogere categorie start, kunnen ook een rol spelen in de aankomst van deze koers.

Plaats 1: Deesse de l’Oison (6)
Plaats 2: Clara Maza (4)
Plaats 3: Douceur du Chene (2)
Plaats 4: Diane de Janze (3)
Plaats 5: Dulcinee du Dollar (9)

 

Race 2: Prix Fides

Na de vorige keer positief te zijn opgevallen over kortere afstand kan Fusion Intense (10) profiteren van deze inschrijving om weer eens te winnen. Flower Ball (7), die voor de eerste keer in haar carrière zonder ijzers loopt, Fiable (9), die in topvorm verkeert, en Fleur de Larré (12), die weer ons vertrouwen verdient, zijn haar voornaamste rivalen. Fiesta du Froulay (4), die zonder ijzers loopt net als bij haar laatste twee zeges, Fantasia Dream (8), die dichtbij haar koers is, en Filoe de Jary (14), die snel geoeg is maar wiens vorm twijfels oproept, komen hierna.

Plaats 1: Fusion Intense (10)
Plaats 2: Flower Ball (7)
Plaats 3: Fiable (9)
Plaats 4: Fleur de Larre (12)
Plaats 5: Fiesta de Froulay (4)

 

Race 3: Prix Burgundia

Good Boy Ligneries (4) heeft al mooie dingen laten zien en zelfs nu hij een rentree maakt lijkt hij hier een betrouwbare keuze en kan hij een derde zege op rij behalen. De grote Great Zeus (13), voor wie hetzelfde geldt als voor onze favoriet, Grimoire de Salsa (9), die niets verkeerd doet, en Gold de la Côte (11), indien hij de draf eronder houdt, zijn de voornaamste rivalen. Grand Marabout (8), die terugkeert uit de monté met een mooie zege op zak, Girolamo (10) die gemakkelijk wist te winnen, en Golfe Juan (7), niet gespeend van kwaliteit, komen vooral voor de plaatsen in beeld.

Plaats 1: Good Boy Ligneries (4)
Plaats 2: Great Zeus (13)
Plaats 3: Grimoire de Salsa (9)
Plaats 4: Gold de la Cote (11)
Plaats 5: Grand Marabout (8)

 

Race 4: Prix Murzim

De in drie starts ongeslagen Gunilla d’Atout (4) kan in dit veld een vierde zege op rij behalen. Achter dit solide basispaard kunnen Give Me America (9), gereden door Franck Nivard in haar eerste optreden voor haar nieuwe eigenaar, Grande de Ranchy (8), die de laatste keer uitstekend liep in een sterker veld, en Goldy Mary (6), een goed paard dat van rust komt, strijden om de 2e plaats. Gustavia (7) kan, indien zijn foutloos blijft, voor een grote verrassing zorgen, pas op voor haar!

Plaats 1: Gunilla d’Atout (4)
Plaats 2: Give Me America (9)
Plaats 3: Grande de Ranchy (8)
Plaats 4: Goldy Mary (6)
Plaats 5: Gustavia (7)

 

Race 5: Prix Circé

Het wordt weer een kwestie van alles of niets voor Célinia du Pont (13) die, indien zij blijft draven, hier niet verslagen zou mogen worden. Byrh Gédé (9), die weer ons vertrouwen krijgt nu hij voor het eerst in zijn carrière zonder ijzers loopt, Castanella (10), die we ook weer meenemen, en Ciroco d’Auvillier (8), ondanks een kleine rentrée, staan klaar mocht onze favoriete falen. De trouwe Cutty Sark (7), Câlin du Rhonneau (4), die komende is, en Betty de Malabry (11), die zal proberen haar zege uit Le Croisé-Laroche te bevestigen, completeren onze keuze.

Plaats 1: Celinia du Pont (13)
Plaats 2: Byrh Gede (9)
Plaats 3: Castanella (10)
Plaats 4: Ciroco d’Auvillier (8)
Plaats 5: Cutty Sark (7)

 

Race 6: Prix Katharina

Zelfs nu zij niet ideaal staat ingeschreven lijkt Carrera du Closet (9), die uitstekend overweg kan met Barbara Guenet, hier in staat om weer te winnen. De buit is echter nog niet binnen tegenover Dream The Best (15), die een derde zege op rij kan behalen, Chiquito d’Arc (16), die komende is, en Casanova Blue (5), die voor een overwinning staat. Argovie (10) loopt deze dinsdag zonder ijzers, pas op voor haar! Chemin d’Ortige (7) met Michel Poirier, Chemin du Jacky (4), die trouw is, en Dalton (2), die ons aan betere tijden kan herinneren, zullen proberen een rol in de aankomst te spelen.

Plaats 1: Carrera du Closet (9)
Plaats 2: Dream The Best (15)
Plaats 3: Chiquito d’Arc (16)
Plaats 4: Casanova Blue (5)
Plaats 5: Argovie (10)

 

Race 7: Prix Ilmathar

Het wordt hier opnieuw een kwestie van een foutloos parcours voor Farceuse du Pré (13), die in dit veld niet zou mogen teleurstellen. Fée Suzanne (4) die weer ons vertrouwen krijgt, Folie Blonde (6) die terugkeert in haar favoriete discipline, en Fille Bois Morin (7), die nog verder verbeteren kan, staan klaar om toe te slaan mocht onze favoriet falen. Farelle des Douits (12) die dichtbij een overwinning is, Folie Mix (5) indien zij een goede dag heeft, en Fée de Lunojo (9), die al goed liep voor de sulky en wiens debuut onder het zadel met interesse gevolgd zal worden, zijn leuke paarden voor de liefhebbers van outsiders.

Plaats 1: Farceuse du Pre (13)
Plaats 2: Fee Suzanne (4)
Plaats 3: Folie Blonde (6)
Plaats 4: Fille Bois Morin (7)
Plaats 5: Farelle des Douits (12)


Nog geen account? Registreer gratis en ontvang €25 BONUS!

Om u een zo goed mogelijke ervaring op runnerz.nl te geven maken we gebruik van cookies.