Selecteer livestream

  • Zweden
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium
  • Zweden
  • Duitsland
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • USA
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium

Beelden

Beelden

Vincennes - 29 oktober

Vincennes – dinsdag 29 oktober 2019 - Start 16.27 uur

Race 1: Prix Elsa

De met zorg door haar trainer Jean-Michel Bazire op deze koers voorbereidde Dastavia de Guez (5) presteert uitstekend zonder ijzers en is hier een betrouwbare favoriete. Diane des Loyaux (4), wiens laatste vijf starts zonder ijzers resulteerden in vijf overwinningen, Divine de Navary (2), die in topvorm is, en Noble Dolly (10), die nog veel winsom in te halen heeft, lijken hier de meest gevaarlijke tegenstanders. Dulcinée du Dollar (6), die we zeker weer in vertrouwen durven te nemen, Dame de Bellouet (7), die in vorm is maar in categorie stijgt, en Dextase Montaval (3), die voor een overwinning staat, kunnen eveneens een rol spelen in de aankomst.

Plaats 1: Dastavia de Guez (5)
Plaats 2: Diane des Loyaux (4)
Plaats 3: Divine de Navary (2)
Plaats 4: Noble Dolly (10)
Plaats 5: Dulcinee du Dollar (6)

 

Race 2: Prix Felicitas

Met inmiddels vijf koersen in de benen, zonder ijzers en met Jean-Michel Bazire op de sulky zal Dream Cash (7) er hier dichtbij kunnen zijn en hij lijkt een mooi basispaard voor de weddenschappen. Desperado (1), die beter liep dan zijn laatste klassering laat vermoeden, Dunbar (4), die is geprepareerd voor deze koers, en Darlington Park (8), die het goed doet zonder ijzers, zijn de voornaamste rivalen. Dreamer de Chenu (2), die in topvorm steekt, en Danseur Baroque (3), die zal proberen de vormstijging uit zijn laatste optreden te bevestigen, kunnen ook een rol spelen.

Plaats 1: Dream Cash (7)
Plaats 2: Desperado (1)
Plaats 3: Dunbar (4)
Plaats 4: Darlington Park (8)
Plaats 5: Dreamer de Chenu (2)

 

Race 3: Prix Irma

Wij nemen hier een gok met de snelle maar riskante El Popof (4), die foutloos een veld als dit zeker aankan. Eliot Lucaxelo (7), die hier zonder ijzers loopt, Epistolaire (1), die hier een afstand treft die hem zeer goed past, en Eminent d'Orgères (3), die zonder fouten kan zegevieren in een veld als dit, kunnen toeslaan mocht onze favoriet falen. Easy Atout (5) is speciaal hierop voorbereid en zal er zonder incidenten bij kunnen zijn, let op hem! Ello Fosavie (10), die zijn oude vorm zou kunnen laten zien, Eden Age (6), die in deze categorie thuishoort, en Eclair de Kerosay (8), die erg snel kan finishen, komen hierna.

Plaats 1: El Popof (4)
Plaats 2: Eliot Lucaxelo (7)
Plaats 3: Epistolaire (1)
Plaats 4: Eminent d’Orgeres (3)
Plaats 5: Easy Atout (5)

 

Race 4: Prix Angelina

De optimaal door Jean-Michel Bazire voorbereidde First Lady’s Paris (13) lijkt hier moeilijk te kloppen als zij buiten de fouten blijft. Fipsie Griff (7), die in prima vorm verkeert, Fille de la Ferme (6), die de laatste keer positief opviel, en Ferlaine (14), die bij deze mooie inschrijving zonder ijzers loopt, kunnen profiteren van een eventueel falen van de favoriete. Flamme Vive (4), die snel is maar een heroptreden maakt en bovendien met ijzers loopt, Fortuna Mesloise (5), die weer ons vertrouwen krijgt, en First Night (1), die een goed eindschot in de benen heeft, zullen ook de nodige aanhang hebben.

Plaats 1: First Lady’s Paris (13)
Plaats 2: Fipsie Griff (7)
Plaats 3: Fille de la Ferme (6)
Plaats 4: Ferlaine (14)
Plaats 5: Flamme Vive (4)

 

Race 5: Prix Ariadne

De ideaal ingeschreven en zonder achterijzers lopende Cadet (11) lijkt betrouwbaar in dit veld. Diva du Caïeu (6), die dicht bij een overwinning is, Diva Fatale (12), die van kop af ver kan komen met Yoann Lebourgeois, en Driver Cadence (10), wiens laatste start in de monté resulteerde in een overwinning in een Groupe II (in 2017!), zijn hier de gevaarlijkste tegenstanders. Dis Moi de Houelle (9), indien zij goed draaft, Cool Haufor (2), voor wie alles valt of staat met een foutloos parcours, en Digitale (13), die mooi staat ingeschreven tegen de limiet, completeren onze keuze.

Plaats 1: Cadet (11)
Plaats 2: Diva du Caieu (6)
Plaats 3: Diva Fatale (12)
Plaats 4: Driver Cadence (10)
Plaats 5: Dis Moi de Houelle (9)

 

Race 6: Prix Justicia

De in topvorm verkerende Forrest Béji (4) is ook vandaag weer favoriet. Hij heeft de buit echter nog niet binnen tegen Fred du Guéret (15), die met zorg is voorbereid op deze koers door Damien Bonne, Faon de Guérinière (8), die weer ons vertrouwen krijgt, en Falkris (5), wiens laatste optreden niet onopgemerkt is gebleven. Fuchsia du Rib (12), wiens laatste start zonder ijzers resulteerde in een overwinning, heeft ook goede kansen, let op hem! Furyo (14), indien hij buiten de fouten blijft, Figatellix du Ciré (16), die al sinds lange tijd op deze koers wordt voorbereid, en First Dream (13), die vandaag zonder achterijzers loopt, zijn leuke outsiders.

Plaats 1: Forrest Beji (4)
Plaats 2: Fred du Gueret (15)
Plaats 3: Faon de Gueriniere (8)
Plaats 4: Falkris (5)
Plaats 5: Fuchsia du Rib (12)

 

Race 7: Prix Lameia

De talentvolle Great Tigress (12) verdient in dit veld weer ons vertrouwen. De tegenstand voor de pupil van Jean-Luc Bigeon wordt aangevoerd door Gélinotte du Rib (15), die snel maar riskant is, Géza des Caillons (14), die voor een zege staat, en Giboulée de Mars (11), die het verdient om eens een koers als deze te winnen. Good News (9) liet een aardige vormverbetering zien en zal ook de nodige aanhang hebben, let op haar! Géantissime (5), indien zij foutloos blijft, Grâce de Fromentel (13), die niets verkeerd doet, en Gemme Castelets (7), die in vorm is, kunnen ook een rol spelen in de aankomst.

Plaats 1: Great Tigress (12)
Plaats 2: Gelinotte du Rib (15)
Plaats 3: Geza des Caillons (14)
Plaats 4: Giboulee de Mars (11)
Plaats 5: Good News (9)

 

Race 8: Prix Euterpe

De met een zadel op zijn rug goed presterende en speciaal op deze koers voorbereide Flash du Biwetz (2) zou hier niet mogen teleurstellen. Fluo Meslois (12), die hier een objectief vindt, Fauve de Fellière (11), die zal proberen zijn laatste zege te bevestigen, en Fleuron d'Iroise (8), die ons de laatste keer goed beviel, zijn de voornaamste rivalen. Flambeur Royal (7), die in vorm is, First Gédé (10), die foutloos voor een verrassing kan zorgen, en Flambeur du Digeon (9), die een ander gezicht kan laten zien in deze discipline, hebben kansen voor de plaatsen.

Plaats 1: Flash du Biwetz (2)
Plaats 2: Fluo Meslois (12)
Plaats 3: Fauve de Felliere (11)
Plaats 4: Fleuron d’Iroise (8)
Plaats 5: Flambeur Royal (7)

 


Nog geen account? Registreer gratis en ontvang €25 BONUS!

Om u een zo goed mogelijke ervaring op runnerz.nl te geven maken we gebruik van cookies.